Polska
Deutsch
English
Prezentacja działania polaryzatora
Sklep Torst
topUWAGA: poszukujemy przedstawicieli handlowych lub osób do współpracy na terenie kraju oraz UE!

PPHU TORST
Henryk Pacocha


tel./fax: 0 61 43 62 388
kom.: 503 124 095

62-300 WRZEŚNIA
Psary Polskie 80
e-mail: info@torst.pl

Polaryzator

Polaryzator torsyjny - generator - domowy bioterapeuta

Polaryzator torsyjny - niewielki gabarytowo przedmiot, który jest prawdziwym przebojem - entuzjastyczne opinie używających go osób nie pozostawiają wątpliwości, że działa! Przestrzeń wokół nas wypełniona jest praną (ch) - energią życia. Istnieje przekonanie, że poziom tej energii w organizmie bezpośrednio wpływa na stan naszego zdrowia. Dlatego głównym zadaniem bioterapeutów jest doładowywanie chorych brakującą c/u Bioterapeuci zresztą zawsze mówią, ze to nie oni leczą, lecz są jedynie przekaźnikami i wzmacniaczami kosmicznej energii życia. l właśnie w ten sposób działa polaryzator torsyjny: doładowując organizm praną sprawia, że zakłócenia biopola zostają usunięte, kanały energetyczne odblokowane, równowaga organizmu przywrócona, w efekcie wszystkie organy zaczynają lepiej funkcjonować, a dolegliwości ustępują. Inaczej mówiąc, jest jakby domowym bioenergoterapeutą.


Uzdrawiająca wiązka - generator torsyjny

Ktoś mógłby spytać, że skoro prana jest wszędzie, to po co nam bioterapeuci czy polaryzatory. Problem w tym, że występująca na powierzchni Ziemi energia życia jest rozrzedzona. Aby mogła nam pomóc, musi być zagęszczona, skoncentrowana w wiązki, które uderzą w odpowiednie miejsca organizmu. Tak działa bioenergoterapeuta i urządzenia torsyjne.
Sercem systemu jest generator-matka, który pobiera z ziemi i kosmosu energię, a następnie zagęszcza ją i w postaci prawoskrętnego wiru (stąd nazwa torsyjny, czyli skręcony) wyemitowuje. Wir zostaje przechwycony przez polaryzatory torsyjne, które są niczym innym jak przekaźnikami wzmocnionych wiązek energii.


Na astmę i zużycie prądu

Istnieje kilka rodzajów polaryzatorów. Dla naszych potrzeb domowych wystarczy zupełnie małe urządzenie w formie kostki o niezbyt romantycznej nazwie PT-01. Można je nosić w kieszeni, układać pod łóżkiem lub pod siedzeniem kierowcy w samochodzie (m. in. wzmacnia koncentrację), przykładać w chore miejsce (m. In. uśmierza ból).
Polaryzator PT-37 stosuje się do neutralizacji niekorzystnych promieniowań elektromagnetycznych (np. komputerów czy telefonów komórkowych). Podobno zmniejsza także zużycie prądu w urządzeniach, przy których jest ustawiony. Przy okazji warto zauważyć, że jest to tajemniczy skutek działania fal torsyjnych odkrytych przez rosyjskiego naukowca - Szypowa. Znany konstruktor amerykański, zajmujący się alternatywnymi urządzeniami, Howard Johnson, przy wykorzystaniu urządzeń generujących pole torsyjne zbudował silnik pracujący bez dostarczania mu z zewnątrz energii elektrycznej. Jak sam przyznał - nie wie, skąd pochodzi energia zasilająca ten silnik.
Polaryzatory torsyjne służą do energetyzowania wody, eliminowani promieniowania elektromagnetycznego, harmonizowania energii organizmu.


Cudów nie ma!

Podczas targów medycyny naturalnej wypróbowałem urządzenie w kształcie suszarki do włosów, tzw. generator jednopunktowy. Według konstruktora, p. Pacochy, urządzenie to wysyła wiązkę energii 150 razy silniejszą niż PT-01, punktowo w chore miejsce. Rzeczywiście - natychmiast odczułem jego działanie - najpierw gorąco w miejscu, gdzie wiązka była skierowana, a potem przeraźliwe zimno. Ja sam jeszcze muszę poczekać na efekt oddziaływania, natomiast znam wiele relacji osób, które korzystają z polaryzatorów torsyjnych.
Matki piszą w listach, że ich znerwicowane dzieci uspokajają się, przestają się moczyć, chorować. Zadowoleni są astmatycy, których dolegliwości zmniejszają się lub wręcz ustępu¬ją (wg naukowców dzieje się tak dlatego, że fale torsyjne polepszają procesy oddychania tkankowego). Znika bezsenność, nerwowość, poprawia się metabolizm i krążenie, wzmacnia się układ immunologiczny. Lista schorzeń, na które wpływają korzystnie fale torsyjne jest długa. Nic w tym jednak dziwnego, skoro wiązka energii sięga do źródła - do zaburzeń energetycznych w organizmie, czyli tam, gdzie powstają wszelkie choroby. Harmonizowanie naszego systemu energetycznego musi skutkować polepszeniem zdrowia.


Działanie potwierdzone przez naukę.

Twórcą polskich polaryzatorów torsyjnych jest Pan Henryk Pacocha z Wrześni. Wykorzystał on w praktyce słynną teorię pól torsyjnych. Oddziaływanie fal torsyjnych emitowanych przez generatory torsyjne oraz polaryzatory badali naukowcy m.in. na różnych wydziałach Akademii Medycznej w Poznaniu.Stwierdzono, że fale korzystnie oddziaływają pozytywnie na narządy ruchu. Zaobserwowano zmniejszenie lub ustąpienie bólów reumatycznych stawów biodrowych, kręgosłupa, stawów kolanowych i nadgarstkowych, mięśni oraz kręgów szyjnych.

Polaryzatory wpływają pozytywnie m.in. na odporność organizmu. Energetyzując wodę - polepszamy jej smak. Według poznańskiej Kliniki Dermatologicznej, stosowanie kosmetyków poddanych oddziaływaniu polaryzatorów (Polaryzator PT-10 lub PT-11) już po trzech dniach kuracji powoduje redukcję głębokości zmarszczek nawet do 24% oraz likwiduje pieczenie wokół oczu i zmniejsza się liczba przebarwień.

 


statystyka   Hit Counter by Digits